Siz de tenisin tadını çıkarın

13 kort

5 adet açık sert zemin kort,
3 açık toprak kort, 4 kapalı sert zemin kort ve 1 adet çok amaçlı suni çim kort. Kışın, 4 kapalı korta ilaveten kapatılan 5 balonla beraber 9 kapalı kort. Hangi zemini tercih ediyorsanız doya doya tenis oynayın.

Doğanın içinde

İstanbul’un ortasında ama trafiğin gürültüsünden ve egzos dumanından uzakta, ağaçlarla çevrili, yemyeşil, bakımlı ve modern bir tesiste spor yapmanın keyfine varın.

Tenisten fazlası 

Optimum; Magus Kafe, spor salonu, sauna ve tenis mağazası ile oyun öncesi ve sonrası keyifle vakit geçireceğiniz bir tesis. Kendinizi ait hissedeceğiniz samimi ve nezih bir ortam.

Yapılacak Çok Şey Var

Optimum Tenis Ligi

Üyelerimiz arasında düzenlediğimiz ve ilk turda her seviyeden oyuncunun birbiriyle oynadığı, sonrasında benzer seviyede oyuncuların kendi aralarında yarıştığı kulüp içi tenis ligi tüm kış sezonu boyunca sürüyor. Siz de katılın, farklı oyuncularla düzenli olarak maç yapın.

Takım Şampiyonası

Her sene TTF’nin düzenlediği Türkiye takım şampiyonasına katılıyoruz. Takımlar en az 2 ay öncesinden başlayarak düzenli antrenman yapıyorlar. Katılan tüm takımlara çiftler strateji eğitimi veriyoruz. 2019’da en çok sporcuyla katılan kulüp ödülünü gururla kazandık.

TTF Turnuvaları

Türkiye Tenis Federasyonu’nun düzenlediği gençler ve senyörler turnuvalarından bazılarına ev sahipliği yapıyoruz. Milli Takım seçmeleri, yaş grupları, hafta sonu ve Kategori 1 turnuvaları bunların arasında.

Uluslararası Turnuvalar

Akademimizde Uluslararası Tenis Federasyonu ITF’in Kategori 2 ve 3 turnuvalarına ev sahipliği yapıyoruz. Ayrıca üyelerimiz özenle seçtiğimiz yurt dışı ITF turnuvalarına bizlerle birlikte gidip farklı ve iyi oyuncularla oynama deneyimi ediniyorlar.

Tekerlekli Sandalye Tenisi

Tesisimiz tamamen engelli dostudur. Engelli tuvaleti, kortlar ve otoparktan kulüp binasına kadar tüm alanlar tekerlekli sandalye ile kullanılmaya uygundur. Tenise uygun engelli sandalyesine sahip olmayan üyelerimiz için ise 2 adet engelli sandalyemiz mevcuttur..

Üyelere İndirim

Siz de üye olun, yıllık üyelik ücreti dışında ısıtma, ışık, kapalı kort vb. gibi hiç bir ilave ücret ödemeyin. Ayrıca tüm eğitimlerde %10 indirimden yararlanın.

Her seviyeden oyuncu

Akademimizde her seviyeden partner bulabilirsiniz. Üyelerimiz arasında yeni başlayan oyunculardan kategorilerinde üst düzey tenis oynayan oyunculara kadar geniş bir yelpazede oyuncuyla oynayabilirsiniz. Üyelerimiz arasında 10 tane senyör milli oyuncu bulunmaktadır.

Tenis Partneri Bulma

Akademimize yeni üye olduğunuzda, hem yönetim tarafından oluşturulan hem de üyelerin kendi aralarında oluşturdukları sosyal gruplar aracılığıya kolayca oyuncu bulabilirsiniz. 

Pro Shop

Uzun yıllardır tenisseverlere hizmet veren Sporty’s tarafından işletilen mağazamızda her markanın tenisle ilgili ürünlerini bulabilirsiniz. Üstelik üyelerimize özel indirimli fiyatlarla.

Fitness

Tenise yönelik çalışmalar yapabileceğiniz fitness salonumuz ücretsiz olarak üyelerimizin kullanımına sunulur.

Sauna

Keyifli bir antrenman veya maçtan sonra yorgunluk atmak isterseniz, saunamız da üyelerimiz tarafından ücretsiz olarak kullanılır.

Magus Kafe

İster spordan önce, ister spordan sonra, Akademimizin doğayla iç içe ortamında Magus Kafe’nin ev titizliğinde ve mümkün olan en sağlıklı malzemelerle hazırladığı lezetlerin tadını çıkarın.